İletişim

Vakit kaybetmeden bize ulaşın.​

Teknoloji teşvikleri, startup hukuku, blockchain hukuku ve çok daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçin.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Danışanımız olarak aldığınız hizmetten memnun olmanızı istiyoruz. Tarafımıza sıkça iletilen sorulara göz atarak bizi biraz daha yakından tanıyabilirsiniz.

Finahukuk ne tür hizmetler sunar?

Finahukuk devlet tarafından sunulan teşviklerden yararlanabilmenizi sağlar. Size teknoloji hukuku açısından rehberlik edebilir. Aynı zamanda teşvikleri belirleme, başvurular oluşturma ve kazanımları en üst düzeye çıkarma konusunda yardım eder.

Finahukuk'la çalışmanın maliyeti ne kadar?

Finahukuk ile çalışmanın maliyeti hizmetlerin kapsamına, projenin niteliğine ve danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Her danışanımızın benzersiz beklentileri olduğunu biliyoruz. Bu sebeple herkese özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Finahukuk hizmet garantisi sunar mı?

Danışanlarımıza hizmetlerimizden memnun kalacağının garantisini verebiliriz. Ancak teşviklerden %100 yararlanma garantisi sunmak gibi aldatmacalara başvurmuyoruz. Teşviklerin ve teknoloji hukukun değişen doğasına uyum sağlamak için çaba gösteririz.

Finahukuk'tan daha farklı özel hizmet alabilir miyiz?

Her şirkete benzersiz hizmetler sunmaya hazırız. Hizmet listemizde yer almayan özel ihtiyaçlarınız varsa bunları bizimle paylaşabilirsiniz. Eğer talepleriniz hizmet alanımız kapsamındaysa size yardımcı olmaktan ve çeşitli çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.

Finahukuk ile diğerleri arasındaki fark nedir?

Teşvikler, hibeler ve teknoloji hukuku konusunda elde ettiğimiz derin kazanımları danışanlarımız için kullanıyoruz. Ekibimiz ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kapsamlı bir bilgi birikimine sahiptir. Kişiselleştirilmiş desteği uzmanlıkla bir araya getirip çözümler sunuyoruz.