Blockchain projeniz hukuka uyumlu olsun.

Blockchain ve kripto para alanında mevcut ve olası regülasyonları dikkate alarak girişiminizin mevzuata tam uyumlu olması için ciddi bir deneyim, know how sizlere sağlıyoruz.

Blockchain Hukuku Hizmet Kapsamımız

Blockchain Tabanlı Projenizdeki Hukuki Riski Yok Edelim

Play to Earn vb. projeler, NFT, Utility veya Menkul Kıymet Tokenları, Gayrimenkul Tokenizasyonu, ICO-IDO-IEO projeleri, Web3 konularında Türkiye’de ve yurt dışında 50’den fazla projeyi başarı ile tamamlamanın gururu içinde projenize ve girişiminize katkı sağlamak istiyoruz.

 

Kripto Varlık Servis Sağlayıcıları

Kripto para platformunuz yasal düzenlemelere uyumlu mu?

Türkiye’de başta Masak düzenlemeleri ve bankaların self regülasyon talepleri kripto varlık servis sağlayıcılarını sıkı bir uyum sürecine dâhil etmektedir. Finahukuk pek çok kripto para borsasına destek verdiği gibi size de yüksek düzeyde uyum vaat etmektedir.

Blockchain Hukuku Kapsamı

Uzman ekibimizin hukuki danışmanlığıyla tam uyuma ulaşın.

Blockchain projelerinde gerekli olan projenin mevzuata uyumlu olduğuna dair hukuk görüşü (legal opinion), white paper hukuki tasarımı, token satış sözleşmeleri, SAFT sözleşmeleri, KVKK/GDPR uyum, kullanıcı sözleşmeleri Finahukuk ekibi tarafından sağlanmaktadır.

Blockchain Mevzuat Denetimi ve Durum Tespiti

Mevzuat denetimleriyle blockchain projelerinde bir adım önde olun.

Blockchain projelerinde riskleri azaltmak için hukuksal mevzuat denetimlerinden yararlanmalısınız. Kapsamlı denetim sürecimiz sizi sektör standartlarına uygun çözümlerle buluşturur. Mevzuat düzenlemelerinin gerisinde kalmayın ve rekabete daima hazır olun.

Blockchain Hukuku Danışmanlığı

Blockchain hukuk danışmanlığımız ile blockchain teknolojisinden maksimum verim elde edin.
Yasal düzenlemelere uyum sağlayın, fikri mülkiyetlerinizi koruyun ve riskleri azaltın.

Blockchain
Danışmanlığı

Kripto arz faaliyetleri, sektöre yönelik hukuki uyumluluk ve mevzuat değişikliklerine hazırlık için danışmanlık alın.

Kripto Lisans
Hizmetleri

Şirketinizin lisanslama ihtiyaçları, süreçlere yönelik hukuki düzenlemeler ve diğer operasyonlar için danışmanlık desteği alın.

Metaverse & NFT
Danışmanlığı

NFT ve metaverse hukuk danışmanlığımız sayesinde dijital dönüşümün yeni döneminde aktif rol oynayın ve sektörünüzde lider olun.

Blockchain hukuku kontrolünü ele alın.

FinaHukuk’un danışmanlığıyla blockchain dünyasının karmaşıklığını yok sayın ve işletmenizin tüm potansiyelini ortaya çıkarın.

Blockchain Hukukunda Neden FinaHukuk?

Sorunsuz bir şekilde blockchain hukukuna uyum sağlayın.

Kalıcı Çözümler

Uzun vadeli başarılar için güvenilir bir ortakla tanışın. Sürekli destek imkan imkanlarımızdan yararlanın.

Minimum Risk

Riskleri azaltın ve yeni fırsatları yakalayın. Blockchain teknolojisinin dönüştürücü etkisinden yararlanın.

Özelleştirilmiş Yaklaşım

Özel ihtiyaçlarınıza uygun tamamen özelleştirilmiş çözümlerle tanışın. Ekibimizin deneyimlerinden yararlanın.

Sıkça sorulan sorular

Blockchain hukuk danışmanlığı işletmem için neden önemli?

Blockchain hukuk danışmanlığı, blockchain teknolojisi için işletmelere yasal uyumluluk fırsatı tanır. Teknolojinin düzenleyici yönlerinde daha rahat hareket edebilir ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Danışmanlığımız veri koruma, akıllı sözleşmeler ve fikri mülkiyet dahil pek çok alanı kapsar.

Blockchain mevzuat uyumluluğu için bize yardımcı olabilir misiniz?

FinaHukuk, blockchain düzenlemelerine uyumluluk konusunda kapsamlı çözümler sunar. Hukuk uzmanlarıyla dolu ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı değerlendirmek için çeşitli analizler yapar. Riskleri azaltarak blockchain ortamına uyum sağlamanız için hukuki stratejiler geliştirir.

Blockchain hukukunun hangi alanlarında deneyime sahipsiniz?

Blockchain hukuku oldukça geniş bir alandır. Ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam eder. Blockchain açısından veri gizliliği, fikri mülkiyet hakları, akıllı sözleşmeler, token teklifleri, token ekonomisi ve düzenlemelere uyumluluk konusunda yardımcı olabiliriz.

Sizi diğer danışmanlık hizmetlerinden farklı kılan nedir?

FinaHukuk olarak derin uzmanlık düzeyimize güveniyoruz. Sektör bilgimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde fark yaratmayı başarırız. Blockchain teknolojisinin getirdiği zorluklara aşinayız. Aynı zamanda tüm şirketlere ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunmakta ısrarcıyız.