Mobil uygulama teşvikleriyle başarıya doğru ilerleyin.

Ticaret Bakanlığı Mobil uygulama geliştiren ve yayımlayan firmaların ihracatı desteklemek amaçlı reklam tanıtım, yazılım lisans, platform komisyon, personel vb. giderlerini karşılıksız olarak iade etmektedir.

 

Mobil Uygulama Teşvikleri Danışmanlığı

Mobil uygulama teşvikleri bir adım uzağınızda

Mobil uygulamalar gibi oldukça rekabetçi bir alanda devlet desteğinden yararlanmak uygulama kârlılığını ve şirket likiditesini ciddi olumlu etkilemektedir. FinaHukuk mobil uygulama teşvikleri başvuru ve onayı için tüm süreçte sizin yanınızda olacaktır.

Mobil Uygulama Teşvik Kapsamı

Ticaret Bakanlığı mobil uygulama teşvikleri konusunda şartlara göz atalım.

  • Türkiye’de bir anonim şirket veya limited şirket olarak kurulu olma
  • Harcamaların Türkiye’deki banka hesabından yapılması
  • Şirket adına appstore veya google play hesabında bir uygulama olması
  • Vergi veya SGK borcu olmaması
  • Reklam hibeleri için şirketin en az 1 yaşında olması
Teşviklerle Kullanıcı Edinme Daha Ucuz

Mobil uygulamalarınızı daha fazla kişiye ulaştırmaya hazırlanın.

Ticaret Bakanlığı teşvikleriyle reklam giderlerinin, yazılım lisans ve MMP giderlerinin %60’ı iade alınabilmektedir. Limit reklamlarda uygulama başına yıllık 14,8 milyon TL’dir. Hibelerle ilgili daha detaylı bilgi için sunumumuza göz atınız.  

Mobil Uygulama Teşvikleri

Mobil Uygulama Teşvikleriyle yılda 80 milyon TL'den fazla nakde ulaşma imkanı.

Mobil uygulama sektöründe 120’den fazla firmanın tüm operasyon ve danışmanlığını kusursuz bir şekilde yerine getiren Finahukuk deneyimli kadrosu, win to win iş modeliyle teknoloji yolculuğunuzda size büyümenize yardımcı olmayı vaat ediyor.

Mobil Uygulama Teşvikleri

Mobil uygulama teşvik danışmanlığımızdan yararlanmadan önce teşviklerin kapsamını öğrenin.
Teşvikler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Ticaret Bakanlığı Teşvikleri

Ticaret Bakanlığı teşvikleri tedarik zinciri desteği, ürün geliştirme, pazara giriş ve pazar araştırma desteği gibi kalemleri içerir.

E-TURQUALITY
Programı

Bilişimle bağlantılı sektörlerin gelişimi için hazırlanan programdır. Kiralama, iş planı oluşturma ve yurt dışına yönelik pazarlama desteği sunulur.

KOSGEB
Teşvikleri

KOSGEB tarafından sunulan özellikle girişimcilik odaklı destek çözümleridir. Destek kapsamında ar-ge ve teknolojik üretim gibi alanlar yer alır.

TÜBİTAK
Teşvikleri

TÜBİTAK teşvikleri araştırma geliştirmeyi ön plana çıkarır. Yeni teknolojiler için faaliyet bazlı olmak üzere destek sunulur.

Vergi
Teşvikleri

Vergi teşvikleri indirimler, istisnalar, muafiyet ve vergi kredisi gibi çeşitli kalemleri içerir. Her bir destek için talep edilen gereksinimler farklıdır.

Diğer
Teşvikler

Şirketiniz için daha fazla imkanı açığa çıkartmak isteyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçin ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenin.

Mobil uygulamanızı başarıya ulaştırın.

Mobil uygulama teşvik danışmanlığımızdan yararlanabilmek için hiç vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin.

Mobil Uygulama Teşvik Danışmanlığında Neden FinaHukuk?

Başarılı bir şekilde mobil uygulama teşviklerinden yararlanın.

Sıkça sorulan sorular

Mobil uygulama geliştiricileri için ne tür teşvikler mevcut?

Mobil Reklam-tanıtım (google, facebook, tiktok, searchads vb), yazılım lisans (AWS, Asana, Slack, Monday vb.), MMP (Adjust, Appsflyer), mobil analitik araçları (uxcam, amplitude vb.), Appstore-Google play komisyonları, Mühendis istihdamı, fuar, sponsorluk giderleri %50-70 arasında iade edilmektedir.

Danışmanlık hizmetiniz teşviklere erişmemize nasıl yardımcı olacak?

Teşvikler için danışmanlık hizmetimiz mobil uygulama geliştiricileri için özel planlamalar içermektedir. Teşviklerde limitlerin 5 uygulama sonrasında sınırlanması, her yıl enflasyon oranında güncellenmesi, app taşıma durumunda kuralların farklılaşması gibi değişkenler size özel planlamayla optimize edilmektedir

Mobil uygulama teşviklerindeki en son düzenlemelere aşina mısınız?

120’den fazla mobil uygulama geliştiren firmayla yaptığımız işbirliği sonucunda yılda 3000’den fazla başvuru yapmaktayız. Bu tüm detaylara hakim olan sektör lideri bir ekiple çalışmak, her an değişen kuralların anında size aktarılmasını sağlamaktadır.

Mobil uygulama teşvik başvuru süreci nasıl işlemektedir?

Mobil uygulama teşvik başvurularında temel amacımız firmayı mümkün oldukça az yormaktır. Banka ekstresi ve bazen fatura dışında firmadan herhangi bir bilgi, belge hazırlamasını talep etmeden süreci sonuçlandırma temel işleyişimizi oluşturmaktadır.