fintec

Hem Hukuk, Hem Teknoloji Hem de Finans'ı Biliyoruz.

200’den fazla teknoloji, 50’den fazla fintech firmasına hukuk, finans, regülasyon ve devlet teşvikleri konusunda danışmanlık sağlıyoruz

Mühendis, Hukuk, Finans, Yönetim Danışmanlığını aynı potada eriterek tek kanaldan hizmet almanızı sağlıyoruz.

Favori Hizmetlerimiz

Kusursuz çözümlerimizle şirketinizi büyütün.

Startup Hukuku

Startup olmanın zorluklarının farkındayız. Ekibimizle tüm süreci en iyi şekilde değerlendirerek sizi emin adımlarla geleceğe doğru taşıyabiliriz.

Fintech Hukuku

Finans ve teknoloji sektöründeki müşterilerimize yol göstermek için çabalarız. Hukuk, lisans ve vergi gibi konular için fintech alanında desteğe hazırız.

Teknoloji Teşvikleri

Teknoloji teşviklerinde şirketiniz için kusursuz düzeyde hizmet sunmaya hazırız. Teşviklerden yararlanmanızı sağlayıp büyümenize destek olabiliriz.

Deneyimli & Yetkin Ekibimiz

gurcan-icon
Dr. Gürcan Avcı Yönetici Ortak
arif-icon
Av. M. Arif Esen Yönetici Ortak
sedat-ikon
Sedat Yılmaz Avukat
business-woman
Hazal Özçelik Operasyon Yöneticisi
assistant
Beste Türközen Raporlama Yetkili
man
Serhat Güneş Operasyon Yetkilisi
beauty
Hilal Veli Operasyon Yetkilisi
woman(3)
Yasemin Uykun Operasyon Yetkilisi
woman(2)
Melike Baydar Stajyer
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tüm çabalarımızın merkezinde nitelikli bir ekip var.

Finahukuk teknoloji hukuku, kripto-blockchain regülasyonları, ar-ge ve diğer teknoloji hibeleri gibi niş bir alanda hizmet vermektedir. Alanında daha nitelikli, daha deneyimli bir ekip olmadığına eminiz. Yarım saatte sizi ikna edeceğimize eminiz.

Butik Danışmanlık

Finahukuk, fintech ve startup hukuku alanlarında uzman, yenilikçi ve proje/girişime özel hizmetler sunan bir butik danışmanlık şirketidir.

Markanıza Özgü Esnek Çözümler

Finahukuk, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve sektördeki başarıları ile tanınan, finans ve teknoloji hukukunda yüksek hizmet kalitesi sunan bir danışmanlık firmasıdır.

Sektörün Deneyimli Danışmanları

Finahukuk, derin deneyime ve kapsamlı niteliklere sahip, finans ve teknoloji hukuku alanlarında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilen önde gelen bir danışmanlık firmasıdır.