Teknoloji firmalarına verilen teşviklerle büyümenizi hızlandırın

Ticaret Bakanlığı, Tübitak ve Kosgeb yazılım ve bilişim ürünü  geliştiren firmaların reklam tanıtım, donanım, yazılım lisans, personel vb. giderlerini karşılıksız olarak iade etmekte olup Finahukuk olarak bu süreçte kusursuz hizmet vermekteyiz.

Yazılım Odaklı Teşvikler

Yazılım geliştiricilerine özel teşvik danışmanlığı

SaaS, On Premise, IaaS, PaaS vb. iş modelleriyle ürünlerini satan yazılım firmalarının reklam-tanıtım, yazılım lisans, personel vb. nakdi gideriyle, vergi-sgk gibi yükümlülükleri teşvikler kapsamında minimize olmaktadır. Finahukuk burada temel yol göstericinizdir ve sizin adınıza tüm süreçleri yönetir.

 

Ticaret Bakanlığı Hibeleri

Devlet tarafından sunulan tüm yazılım teşviklerini keşfedin.

Ticaret Bakanlığı E-Turquality ve Yurt Dışı Pazar destekleri kapsamında ihracat yapan firmaların milyonlarca TL giderini sübvanse etmektedir. Hibelerle ilgili daha detaylı bilgi için sunumumuza göz atınız. 

Tübitak ve Kosgeb İnovasyon Destekleri

İnovatif bir projeniz varsa hibelerden yararlanın.

FinaHukuk deneyimli mühendis ekibi projenizin tüm dokümantasyonunu sizin adınıza hazırlar, ar-ge inovasyon programlarına kabulünüz ve desteklere ulaşmanız için profesyonel hizmet verir.

Teknoloji Teşvikleriyle Büyümenizi Hızlandırın

Yılda 80 milyon TL'den fazla hibeye ulaşma imkanı edinin.

FinaHukuk olarak 200’den fazla teknoloji firmasıyla aktif olarak çalışmanın getirdiği deneyim ve profesyonellikle giderlerinizi ve iş modelinizi analiz ediyor ve hibelere ulaşmanın en kolay ve hızlı yolunu tespit ediyoruz.

Teknoloji Teşvikleri

Lisans, pazarlama, personel, araştırma ve geliştirme dahil tüm teşvikler hakkında bilgi edinin.
Teşvikler hakkında daha detaylı bilgi edinmek vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Ticaret Bakanlığı Teşvikleri

Ticaret Bakanlığı'nın pazarlama, reklam ve lisans gibi desteklerinden yararlanın. Şirketinizin büyümesi için gerekli adımları atın.

E-TURQUALITY
Programı

Bilişimle bağlantılı şirketlere yönelik destek programına başvurun. Stratejik büyüme ve yurt dışına yönelik pazarlama için destek alın.

KOSGEB
Teşvikleri

Markanızı büyütmek ve geliştirmek için KOSGEB'in destek imkanlarından faydalanın. Ar-ge çözümlerinize yönelik teşvikler edinin.

TÜBİTAK
Teşvikleri

Araştırma ve geliştirme çabalarına TÜBİTAK teşviklerinden yararlanın. Markanız için faaliyet bazlı çözümlere hızlıca erişim sağlayın.

Teknopark
Teşvikleri

Teknoloji firması olarak vergi ve SGK giderlerinizi azaltmak için Teknopark kabul sürecini tamamlayın ve teşviklerinden yararlanın.

Serbest Bölge Teşvikleri

İhracat yapan firma olarak kurumlar ve gelir vergisi başta olmak üzere pek çok vergi avantajından yararlanmak için Serbest Bölge'ye taşının

Teknoloji teşvikleriyle hızlı büyüyün

FinaHukuk teknoloji teşviklerinden yararlanmak için atmanız gereken her adımı belirler. Ekibimize güvenin ve fırsatları keşfedin.

Yazılım Teşvik Danışmanlığında Neden FinaHukuk?

Avantajlarla dolu devlet destekli yazılım teşviklerinden yararlanın.

Sektör Uzmanlığı

FinaHukuk tüm ad network, yazılım, sunucu, donanım araçları konusunda yüksek bilgi birikime sahiptir ve bu deneyim iadelerde hatayı sıfırlamaktadır.

Optimize Stratejiler

Limitlerden maksimum yararlanabilmeniz için stratejik bir aksiyon planı geliştiririz. Böylece azami nakit iadesine ulaşabilir ve kayıpları azaltabilirsiniz.

Hukuk & Mühendislik

Ekibimiz deneyimli avukat ve mühendislerden oluşmaktadır. Teknolojinizi mevzuatla yorumlayarak yasal gereklilikleri basit ve ulaşılabilir hale getirmektedir.

Sıkça sorulan sorular

Teknoloji geliştiriciler için ne gibi teşvikler mevcuttur?

Reklam-tanıtım (google, linkedin, capterra vb), yazılım lisans (AWS, Asana, Slack, Atlassian vb.), Veri Tabanları (Gartner, G2, Zoominfo ), Mühendis istihdam giderleri, yurt içi ve dışı fuar, sponsorluk giderleri, sertifika-belgelendirme giderleri %50-70 arasında iade edilmektedir.

Danışmanlık hizmetleriniz teşviklere ulaşmamıza nasıl yardımcı olacak?

Teşvikler için danışmanlık hizmetimiz kapsamında tüm operasyonel faaliyetler de tarafımızca yürütülmektedir. Minimum efor sarfederek hibelere ulaşmanız mümkün olacaktır.

Yazılım teşvikleri hakkındaki son gelişmelere ve düzenlemelere aşina mısınız?

Teşvik süreci nasıl işlemektedir?

Teknoloji teşvik başvurularında temel amacımız firmayı mümkün oldukça az yormaktır. Banka ekstresi ve bazen fatura dışında firmadan herhangi bir bilgi, belge hazırlamasını talep etmeden süreci sonuçlandırma temel işleyişimizi oluşturmaktadır.